Illustration
Illustration

Реабілітація: Арт-терапія

Заняття

Майстер-класи з графіки, живопису, кераміки та колажу

Реабілітація: Арт-терапія

Заняття

Майстер-класи з графіки, живопису, кераміки та колажу

Наступний майстер-клас

Субота, 17 червня, 12:00-14:00ЦСМ М17 (вул. Антоновича, 102-104, Київ, 03150)

Живопис та кераміка

Художники Юрій Пікуль, Христина Головко

Майстер-клас з живопису дозволить учасникам дізнатись про різні техніки малювання та спробувати їх на практиці. Під керівництвом художника Юрія Пікуля учасники навчаться використовувати фарби, пензлі та інші матеріали для створення власних шедеврів. Заняття сприятиме розвитку творчих здібностей та стане чудовим способом відпочити й зосередитись на малюванні як на способі вираження своїх емоцій. 
Під керівництвом мисткині Христини Головко учасники дізнаються про кераміку та матимуть можливість навчитись створювати власні керамічні вироби. Це заняття має на меті не тільки навчити учасників новим керамічним технікам, але й допомогти їм відчути себе та виразити свої емоції через мистецтво.

Минулі майстер-класи

Субота, 3 червня, 12:00-14:00ЦСМ М17 (вул. Антоновича, 102-104, Київ, 03150)

Графіка та кераміка

Художники В’ячеслав Снісаренко, Христина Головко

Під час цього мастер-класу учасники матимуть можливість ознайомитись з технікою малювання графічними матеріалами й отримати базові знання про їх використання. Під керівництвом художника Вячеслава Снісаренка учасники навчаться робити малюнки на папері та поспілкуються про мистецтво графіки.
Під керівництвом мисткині Христини Головко учасники дізнаються про кераміку та матимуть можливість навчитись створювати власні керамічні вироби. Це заняття має на меті не тільки навчити учасників новим керамічним технікам, але й допомогти їм відчути себе та виразити свої емоції через мистецтво.

Субота, 20 травня, 12:00-14:00ЦСМ М17 (вул. Антоновича, 102-104, Київ, 03150)

Майстер-класи з колажу і живопису

Майстер-клас з митцями Світланою Островською та Юрієм Сивириним

Майстер-клас з колажу для дорослих під керівництвом мисткині Світлани Островської дозволить учасникам на практиці попрацювати з темою "спустошеність-наповненість". Ця спонтанна техніка завжди відображає стан та настрій, тому кожен колаж буде унікальним. Захід сприятиме розвитку розуміння того, як мистецтво може допомогти виразити емоції та відчуття через творчий процес.
Майстер-клас з живопису для дітей дозволить їм дізнатись про різні техніки малювання та спробувати їх на практиці. Під керівництвом художника Юрія Сивирина учасники навчаться використовувати фарби, пензлі та інші матеріали для створення власних шедеврів. Заняття сприятиме розвитку творчих здібностей та уяви дітей. 

Субота, 6 травня, 12:00-14:00ЦСМ М17 (вул. Антоновича, 102-104, Київ, 03150)

Майстер-класи з живопису

Майстер-клас з митцями Юрієм Піĸулем та Олександрою Макарською

У майстер-класах з живопису діти та дорослі матимуть можливість дізнатись про різні техніки малювання та спробувати їх на практиці. Під керівництвом художників Юрія Пікуля та Олександри Макарської учасники навчаться використовувати фарби, пензлі та інші матеріали для створення власних шедеврів. 
Крім того, захід сприятиме розвитку творчих здібностей та уяви дітей, а для дорослих це можливість відпочити та зосередитись на малюванні як на способі вираження своїх емоцій.Після майстер-класу буде проведено обговорення, під час якого діти та дорослі зможуть поділитись своїми враженнями від заняття та отримати додаткові рекомендації щодо арт-терапевтичного процесу. 

П'ятниця, 28 квітня, 19:00-21:00ЦСМ М17 (вул. Антоновича, 102-104, Київ, 03150)

Китайська туш, кераміка

Майстер-клас із митцями Нікітою Власовим та Людмилою і Вадимом Шаповаловими

Під час цього мастер-класу діти матимуть можливість ознайомитись з технікою малювання китайським пензлем та тушшю й отримати базові знання про їх використання. Під керівництвом художника Нікіти Власова учасники навчаться робити малюнки тушшю на крафтовому та акварельному папері та поспілкуються про мистецтво графіки.
Дорослі під керівництвом митців Людмили і Вадима Шаповалових дізнаються про кераміку та матимуть можливість навчитись створювати власні керамічні вироби. Це заняття має на меті не тільки навчити учасників новим керамічним технікам, але й допомогти їм відчути себе та виразити свої емоції через мистецтво.