Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Майстер-клас з митцями
Нікітою Власовим та Юрієм Пікулем
Художники Нікіта Власов та Юрій Пікуль
Під час цього мастер-класу діти матимуть можливість ознайомитись з технікою малювання китайським пензлем та тушшю й отримати базові знання про їх використання. Під керівництвом художника Нікіти Власова учасники навчаться робити малюнки тушшю на крафтовому та акварельному папері та поспілкуються про мистецтво графіки.
Дорослі під керівництвом митця Юрія Пікуля дорослі дізнаються про різні техніки малювання та спробують їх на практиці. Учасники навчаться використовувати фарби, пензлі та інші матеріали для створення власних шедеврів. Заняття сприятиме розвитку творчих здібностей та стане чудовим способом відпочити й зосередитись на малюванні як на способі вираження своїх емоцій.
Ви є матір'ю/опікуном дитини (5-11 років).
Ви та Ваша дитина постраждали від російської агресії та потребуєте мистецько-психотерапевтичної реабілітації.
Ви знаходитесь в Києві та маєте можливість самостійно доїхати на заняття.
Місце проведення
ЦСМ М17 (адреса)
Тривалість заняття
2 години
Склад групи
12 дорослих та 12 дітей (загалом 24 людини на одне заняття)
Команда
Два психологи, два художники, проєктний менеджер
Матеріали
Організатори надають усі матеріали для майстер-класу
Відео