Illustration
Illustration

Організатори та партнери

Проєкту Реабілітація. Арт-терапія

Організатори та партнери

Проєкту Реабілітація. Арт-терапія

Організатори

Illustration

Національна академія мистецтв України

Самоврядна наукова організації в галузі культури і мистецтв, що заснована на державній власності. Академія провадить діяльність у взаємодії з Міністерством культури та інформаційної політики України, Національною академією наук, іншими галузевими академіями наук, творчими спілками, мистецькими установами та навчальними закладами.

Illustration

The Aleksandr Savchuk Foundation

Фонд є приватною некомерційною організацією, що надає допомогу хворим на рак, нагороджує і заохочує провідних спеціалістів-медиків та науковців, сприяє втіленню інноваційних профілактичних проєктів шляхом поєднання знаннь, навичок і рішучих дій. Заснований у 2013 році у Франції та очолюваний Таісією Савчук-Поліщук.

Illustration

Art Support Fund

Фонд є незалежною, неприбутковою, благодійною та громадсько-корисною організацією, заснованою колективом працівників культури. Місія фонду – забезпечити стале функціонування українського культурного сектору: людей, активів та інфраструктури як важливої ​​передумови життєздатності та єдності української нації.

Партнери

Illustration

Центр сучасного мистецтва М17

Культурна інституція, що функціонує як освітньо-дослідницька платформа та експозиційний майданчик сучасного мистецтва України та світу. ЦСМ підтримує художні експерименти, колаборації, міжнародні обміни для експертів та експерток, митців і мисткинь різних напрямів задля інтеграції українського мистецтва до світового контексту.

Illustration

МІТЄЦ: Мистецька ініціатива тимчасового єднання цінностей

МІТЄЦ - це онлайн портал, присвячений сучасному мистецтву в Україні. В рамках "Мистецької Ініціативи Тимчасового Єднання Цінностей", сайт надає користувачам можливість ознайомитися з інформацією про художників, проєкти та інституції у різних категоріях, розташованих в алфавітному порядку. На порталі можна знайти короткі відеоінтерв'ю та репортажі з виставок, подій та зустрічей, що найчастіше розміщуються в межах категорій.

Illustration

Natalia Shpytkovska Art Advisory

Natalia Shpytkovska Art Advisory – арт-консалтингова агенція, яка займається популяризацією української культури в міжнародному співтоваристві. Заснований Наталією Шпитковською, доктор філософії в галузі культурології з фокусом на колекціонуванні мистецтва, арт-консультантка, арт-менеджерка, кураторка, дослідниця, радник президента Національної академії мистецтв України.

Illustration

ГО "Нагірна"

ГО "Нагірна" - це культурний осередок у Києві, де зосереджено багато художніх майстерень, що належать до Інституту автоматики. Тут працюють митці в різних напрямках, стилях та техніках, включаючи живопис, графіку, фотографію, кераміку та інші види мистецтва. Кожна майстерня має свій унікальний стиль і підхід до творчості, що робить ГО "Нагірна" привабливим для творчих особистостей та шанувальників мистецтва. 

Illustration

Чай TESS

TESS спеціалізується на виробництві та продажу якісного чаю з різних куточків світу. TESS пропонуює широкий вибір сортів чаю, наприклад, чорний, зелений, білий, трав'яний та фруктовий. TESS використовує тільки натуральні інгредієнти та ретельно контролює якість своїх продуктів. Крім того, фірма пропонує своїм клієнтам широкий вибір подарункових наборів для чаю та функціональні колекції з відібраними сортами чаю.