ПідтримкаНаціональної академії мистецтв України

Підтримка НАМ України

Корпус почесних меценатів НАМ України – комітет, створений для забезпечення безперервної діяльності НАМ України та реалізації її науково-мистецьких програм для збереження головного осередку української інтелектуальної мистецької та культурної спадщини.
До складу Корпусу почесних меценатів НАМ України входять видатні особистості та люди, які фінансово підтримують реалізацію програм НАМ України. 
Для надання всебічної підтримки діяльності Національної академії мистецтв України діє Громадська організація "Всеукраїнська академія мистецтв", що покликана сприяти популяризації різних видів українського мистецтва в світі, поширенню традицій донаторства і меценатства, захисту законних соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів, прав і свобод членів організації та творчих і наукових працівників НАМ України та її наукових установ. 

Корпус почесних меценатів НАМ України2022–2023 роки

Отримані кошти йдуть на реалізацію таких програм:

 • ПІДТРИМКА ІНФРАСТРУКТУРИ

  Ремонтні роботи з реставрації покрівлі будівель НАМ України

 • ЗАКУПІВЛЯ ОБЛАДНАННЯ

  Придбання необхідного технічного обладнання

 • ПРОЄКТНА РОБОТА

  Організація проєктіві видавнича діяльність

 • ПІДТРИМКА МИТЦІВ

  Грантова та фінансова підтримка митців

 • ЦИФРОВА ПІДТРИМКА

  Підтримка сайтів, реклама, SMM

 • МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

  Міжнародне наукове і культурне співробітництво

Стати меценатом НАМ України

Культура меценатства має свою історію в Україні. Патрони мистецтва завжди ставали значною рушійною силою, що допомагала виплекати мистецький простір, розвиватися й зростати талантам і творчості.

Меценатами є видатні особистості та люди, які доклали неабияких зусиль до збереження культурної спадщини України. Якщо Ви бажаєте стати меценатом НАМ України, будь ласка, заповніть заявку. Доєднуйтеся, аби залишити слід в історії культури і мистецтва України.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.