Illustration
Illustration

Ната Катериненко

Проджект-менеджер

Ната Катериненко

Проджект-менеджер

Illustration

Ната Катериненко

Співзасновниця та головна редакторка "МІТЄЦ"
Посада: проджект-менеджер

У 1997 закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, за фахом театральна критика. 
Працювала на радіо "Свобода" (культурна тематика), телеканалах "1 + 1", "1 діловий", "UBC" (авторка програми про сучасне мистецтво "Арт-Мані"), "Сіті", журналах: "Профіль", "Наш", "Форум", «Тайм аут», порталах: "Телекритика", "Уніан", у газетах "Столичні новини", «Економічні новини». 
Наприкінці 1990-х до середини 2000-х працювала в ЗМІ під псевдонімом Зіна Підалькіна, створивши цикл авторських матеріалів. 
З 2014 року співзасновниця та головна редакторка порталу про сучасне мистецтво України "МІТЄЦ" (Мистецька ініціатива тимчасового єднання цінностей/Аrt Initiative of Temporary Unity of Values). 
2020-21 – керівниця проєкту «МІТЄЦ. Реабілітаціний простір» (програма мистецько-психотерапевтичної реабілітації для ветеранів АТО / ООС та колишніх в’язнів "ДНР / ЛНР"). Проєкт розроблено та реалізовано ГО МІТЄЦ та “Львівським психоаналітичним інститутом ментального здоров`я” за підтримки “Українського культурного фонду”. 
Ініціаторка багатьох мистецьких проектів: неформальних виставок, провокативних дискусій, спонтанних резиденцій, творчих ініціатив.  
З початку вторгнення Росії в Україну веде щоденники мистецького життя в час війни, започаткувавши проєкт «Тривання»