Дякуємо за підписку
на регулярну розсилку від НАМУ!
Проєкт передбачає скринінг певних видів раку за допомогою простого аналізу крові. Над проєктом працюють доктор Кетрін Алікс-Панаб'єр і команда європейських дослідників з університетської лікарні Монпельє. Це більш надійний і менш інвазивний метод з персоналізацією лікування та надання правильної допомоги потрібній людині в потрібний час.
Проєкт, розроблений доктором Суейном
Фонд Олександра Савчука під керівництвом Таісії Савчук-Поліщук підтримує роботу доктора Суейна та його команди в Джорджтаунському університеті в США. Робота спрямована, зокрема, на вивчення генів раку молочної залози у майже 300 пацієнтів. Результати дослідження дозволять розглянути нові методи лікування.
Проєкт, розроблений Центром Рафаеля
Фонд Олександра Савчука під керівництвом Таісії Савчук-Поліщук підтримує проєкт Центру Рафаеля: «Використання математики та цифрових технологій для прогнозування рецидивів раку та кращого моніторингу пацієнтів» - створення інноваційних дослідницьких моделей і нових цифрових інструментів.
Фонд Олександра Савчука під керівництвом Таісії Савчук-Поліщук взяв участь у Безфінішній прямій 2017: спорт та мистецтво об'єдналися заради допомоги.
"Мистецтво та суспільство"
Фонд на чолі з Таісією Савчук-Поліщук долучився до події в Palais de Tokyo та підтримав дискусію про моральне та фізичне благополуччя завдяки мистецтву.
Арт-терапія 2022
Арт-терапія в Центрі Антуана Лакассаня (Ніцца), що полягає у проведенні раз на місяць майстер-класів для дітей і дорослих, які лікуються в Середземноморському інституті протонотерапії.
Адресавулиця Бульварно-Кудрявська, 20, місто Київ, 01054
Підпишіться, щоб отримувати новинипро діяльність НАМ України:
Дякуємо за підписку
на регулярну розсилку від НАМУ!
Can't send form.
Please try again later.
Адресавулиця Бульварно-Кудрявська, 20, місто Київ, 01054
Підпишіться, щоб отримувати новинипро діяльність НАМ України:
Дякуємо за підписку
на регулярну розсилку від НАМУ!
Can't send form.
Please try again later.