Таісія Савчук-Поліщук

Почесна меценатка та амбасадорка НАМ України 2022-2023 років

Illustration

ТАІСІЯ САВЧУК-ПОЛІЩУК

Почесна меценатка та амбасадорка НАМ України 2022-2023 років
Посада: Президент фонду The Aleksandr Savchuk Foundation

    Благодійниця, філантроп

    Phd в економіці та міжнародних фінансах

Таїсія Савчук-Поліщук є благодійницею у сфері культури, охорони здоров'я та екології, філантропом, Президентом фонду The Aleksandr Savchuk Foundation та поціновувачкою мистецтва.
Захоплюючись сучасним мистецтвом, у 2007 році вона навчалася в Maison Christie's, а в 2008 році відкрила власну галерею. Як амбасадор українського сучасного мистецтва, протягом 5 років брала участь у виставці Art Paris у Grand Palais, розвиваючи український павільйон.
У 2013 році вона заснувала Фонд Олександра Савчука, президентом якого є. Фонд є приватною некомерційною організацією, що надає допомогу хворим на рак, нагороджує і заохочує провідних спеціалістів-медиків та науковців, сприяє втіленню інноваційних профілактичних проєктів шляхом поєднання знаннь, навичок і рішучих дій.
Таісія переконана в важливій місії мистецтва на його цілющому впливі на здоров'я людини. Вона реалізовує просвітницькі проєкти та проєкти захисту навколишнього середовища, заохочує спеціалістів у цій сфері та пропагує збереження навколишнього середовища для майбутніх поколінь (Хореографічний та відеопроєкт "Milky Way" в Casein, 2021; Проєкт в партнерстві з Науковим центром Монако в рамках події «Здоров’я людини та океан»).
Під враженням від Palais de Tokyo у 2022 році вона приєднається до дискусійного кола «Мистецтво та суспільство» з метою підвищення обізнаності громадськості про інноваційні та інтегративні підходи у лікуванні, зокрема про арт-терапію.

Вибрані наукові проєкти

Illustration

Проєкт рідкої біопсії для моніторингу раку

Проєкт передбачає скринінг певних видів раку за допомогою простого аналізу крові. Над проєктом працюють доктор Кетрін Алікс-Панаб'єр і команда європейських дослідників з університетської лікарні Монпельє. Це більш надійний і менш інвазивний метод з персоналізацією лікування та надання правильної допомоги потрібній людині в потрібний час.

Illustration

Проєкт, розроблений доктором Суейном

Фонд Олександра Савчука під керівництвом Таісії Савчук-Поліщук підтримує роботу доктора Суейна та його команди в Джорджтаунському університеті в США. Робота спрямована, зокрема, на вивчення генів раку молочної залози у майже 300 пацієнтів. Результати дослідження дозволять розглянути нові методи лікування.

Illustration

Проєкт, розроблений Центром Рафаеля

Фонд Олександра Савчука під керівництвом Таісії Савчук-Поліщук підтримує проєкт Центру Рафаеля: «Використання математики та цифрових технологій для прогнозування рецидивів раку та кращого моніторингу пацієнтів» - створення інноваційних дослідницьких моделей і нових цифрових інструментів.

Вибрані мистецькі та культурно-соціальні проєкти

Illustration

Без фінішної прямої

Фонд Олександра Савчука під керівництвом Таісії Савчук-Поліщук взяв участь у Безфінішній прямій 2017: спорт та мистецтво об'єдналися заради допомоги. 

Illustration

"Мистецтво та суспільство"

Фонд на чолі з Таісією Савчук-Поліщук долучився до події в Palais de Tokyo та підтримав дискусію про моральне та фізичне благополуччя завдяки мистецтву. 

Illustration

Арт-терапія 2022

Арт-терапія в Центрі Антуана Лакассаня (Ніцца), що полягає у проведенні раз на місяць майстер-класів для дітей і дорослих, які лікуються в Середземноморському інституті протонотерапії.