Новини НАМ УкраїниOPEN CALL для митців

У вас є унікальна можливість побачити свою роботу на виставці в Королівській академії мистецтв у Лондоні.

10.02.2023

OPEN CALL для митців :https://www.instagram.com/p/CoVB0EWsM36/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Скористайтеся можливістю побачити свою роботу на одній з найбільших щорічних виставок в Королівській академії мистецтв (Royal Academy of Arts) в Лондоні влітку 2023 року!   Для того, щоб подати заявку, слід виконати наступні три кроки:
1. Перейти на сайт summer.royalacademy.org.uk та створити обліковий запис за посиланням https://summer.royalacademy.org.uk/Artist/Register.
2. Сплатити вступний внесок.Ви можете подати одну або дві роботи, грошовий внесок за кожну роботу становить 38 фунтів стерлінгів, що покриває адміністративні витрати (внесок не підлягає поверненню). Ви можете сплатити онлайн кредитною або дебетовою карткою. Будь ласка, зверніть увагу, що кількість заявок обмежена до 16500 загалом, не зволікайте будь ласка. Важливо зауважити, що якщо Ви приймете рішення надати на розгляд лише одну роботу, Ви не зможете додати другу роботу пізніше.
3. Додати детальну інформацію та завантажити зображення Вашої роботи/робіт.Дедлайн подачі заявки: вівторок, 14 лютого 2023 року, 23:59 (GMT).
Перший етап відбору здійснюється з цифрових зображень творів мистецтва, з яких судді складуть короткий список робіт (до 4000) та нададуть на розгляд Академії для фінального етапу відбору.

Illustration

Якщо Ви успішно пройшли перший етап, Вам надійде повідомлення на електронну адресу з проханням надіслати Вашу роботу/роботи до Королівської академії для фінального етапу відбору. Також, відслідковувати перебіг розгляду Вашої роботи (робіт) можна у створеному Вами обліковому записі.
Зазначимо, що це одна з найбільш відвідуваних виставок Royal Academy of Arts, яка відкриває нові імена світові. Саме на цій виставці виставляються роботи ще невідомих художників, або відомих у вузьких колах, разом із роботами зірок світового мистецтва. Виставлені роботи можуть знайти своїх покупців.