Дякуємо за підписку
на регулярну розсилку від НАМУ!
27.11.2022
Режисер вистави – художній керівник колективу, дійсний член (академік) Національної академії мистецтв України М. Ю. Резнікович. Сюжет спектаклю, який багато в чому рефлексує у сьогодення, та атмосфера, що панувала під час перегляду, об’єднала усіх: представників української діаспори і вимушених переселенців, лондонських театралів і критиків, представників багатьох посольств, які вщент заповнили глядну залу.
Актори Київського національного драматичного театру імені Лесі Українки
Українські актори на сцені лондонського театру Logan Hall
Питання зради та людяності, співіснування генія і злодія в одній особі, примхи пам’яті, що одних спонукає до забуття, а інших змушує все життя присвятити пошуками справедливості. Ці та інші теми, що так щиро прозвучали у виставі, викликали не просто інтерес, а справжній захват учасниками сценічного твору, які доклали чимало зусиль, щоб такі гастролі здійснилися.
Генеральний директор та художній керівник Київського національного драматичного театру імені Лесі Українки - Михайло Ієрухимович Резнікович, дійсний член (академік) НАМ України (1997).