НовиниРеабілітація: Арттерапія

У Національній академії мистецтв України пройшов майстер-класи для дітей.

02.07.2023

1-го липня, в НАМ України відбулися арттерапевтичні майстер-класи в межах проєкту «Реабілітація: Арттерапія». Програма ініційована та реалізується упродовж чотирьох місяців за підтримки Національній академії мистецтв України, The Aleksandr Savchuk Foundation та Art Support Fund.

Illustration

Цього разу маленькі та дорослі митці створювали колаж та малюнок разом зі Світланою Островською та Олександрою Макарською. Зі Світланою Островською учасники працювали зі спонтанною технікою колажу та таким чином вивільняли власні емоції та відчуття у творчому процесі. Разом з Олександрою Макарською вони також спробували різні способи малювання та ряд графічних матеріалів на практиці.
Програма «Реабілітація: Арттерапія» розрахована на проведення сесій мистецько-психотерапевтичних занять для матерів і дітей, що постраждали від російської агресії й потребують психологічної підтримки. Майстер-класи спрямовані на зменшення посттравматичного стресового розладу у матерів/опікунів та діток, які пройшли через важкий досвід війни, на зниження рівня тривоги та налагодження емоційного стану та взаємин з оточуючими.

Заняття програми «Реабілітація: Арттерапія» сприяють розвитку творчих здібностей та уяви як дітей, так і дорослих. Крім того, після артсесії є можливість поспілкуватися із психологами, пропрацювати виражені емоції через мистецтво та в бесіді знайти дієвий інструмент для подальшої користі.
Більш детально про програму за посиланням 
Фотограф Олександр Джантіміров