НовиниПрезентація українських митців у Японії

23-го лютого в Японії, в галереї "Муза" (м. Осака) відбулася презентація фільму про творчість українських художників Матвія Вайсберга, Ігоря Гречаника, Олесі Джураєвої, Олександра Животкова, Ганни Криволап, Ольги Петрової та Віктора Сидоренка, а також у Національному Арт-центрі міста Токіо було експоновано їхні твори.
Вищу нагороду на виставці здобув Віктор Сидоренко

26.02.2024

У переддень других роковин повномасштабної війни в Україні, 23-го лютого в Японії, в галереї "Муза" (м. Осака) відбулася презентація фільму про творчість українських художників Матвія Вайсберга, Ігоря Гречаника, Олесі Джураєвої, Олександра Животкова, Ганни Криволап, Ольги Петрової та Віктора Сидоренка.

Illustration

Твори українських митців є результатом візуалізації опору російській агресії, що викликає інтерес у всьому світі, зокрема в середовищі японської культурної громадськості. Ініціаторами акції виступили Фуе Катаяма (Японія) та Ольга Петрова (Україна). Пропонуємо перегляд фільму (автор: Kazuo Katsura)

Твори українських митців також було експоновано в Національному Арт-центрі міста Токіо (організаторка: Марі Асано, заступниця Товариства "Японія – країни Євразії", та Тошу Кобаясі, президент Міжнародної асоціації Sumi-e).
Вищу нагороду на виставці (учасники – 36 країн) здобув Віктор Сидоренко.

Національна академія мистецтв України щиро дякує японським колегам та організаторам культурного фронту на підтримку престижу української культури та мистецтва у часи важких випробувань.