НовиниВідкриття виставки «Плакатова Зброярня. Другий Полігон»

5-го квітня відбулося відкриття проєкту, присвяченого двадцятиліттю кафедри дизайну Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури у Великій залі Національної академії мистецтв України

8.04.2024

Відкриття плакатної виставки було організовано Національною академією мистецтв України, кафедрою дизайну НАОМА, майстернею графічного дизайну професора Віталія Шості.

Illustration

Проєкт, сучасні плакати створено кафедрою дизайну НАОМА та майстернею графічного дизайну під керівництвом члена-кореспондента НАМ України, професора Віталія Шості.

Про що плакати: про кожного з нас, про наше ставлення до справжнього і фальшивого, про жертовність і жадібність, печаль і радість, вірність і зраду, красу і потворність, брехню і правду, надію і розпач. Про всі суперечливі, протилежні за змістом енергії почуттів, дій, вчинків, емоційних і фізичних станів людини, водночас добряче помножених на пекучі градуси війни, війни за просте право – жити.
Куратори: Віталій Шостя, Ігор Шалінський
Період виставки: 5-20 квітня, 2024Національна академія мистецтв УкраїниКиїв, вулиця Бульварно-Кудрявська, 20Графік роботи виставки: пн-пт, 11:00 – 17:00