Новини Конкурс «П’ятий артфест жіночого мистецтва»

Українська Асоціація Жіночих Досліджень в Мистецтві (УАФРА) у партнерстві з Інститутом проблем сучасного мистецтва НАМ України оголошує відкритий конкурс на участь у п’ятому артфесті Жіночого Мистецтва.

17.07.2023

У 1470 році великий живописець Сандро Боттічеллі написав картину «Алегорія сили», що уособлює моральну стійкість та залізну волю. На ній зображена молода жінка в обладунках, яка випромінює крихкість і жіночність разом із твердістю духу, моральною силою та впевненим спокоєм. Пройшло більше половини тисячоліття, а цей жіночий образ залишається об'єктом захоплення та втіленням фундаментальних характеристик жіночої натури. Змінюються парадигми епох, незмірно зросла роль жінки у суспільстві, її оцінка та самооцінка. Жіночість та впевненість йдуть поряд із професіоналізмом та надійністю. За словами Маргарет Тетчер, «..якщо ви бажаєте щось зробити, попросіть жінку».
Який образ сучасної жінки в очах жінок-художниць? Яким вони бачать сучасний світ та свою роль у ньому? Чи актуальний, як і раніше, сплав крихкості та сили в жіночому характері? У чому сила сучасної жінки? У чому джерело сили та натхнення? Як загалом виглядає сучасна алегорія сили? Ми запрошуємо Вас до творчої дискусії.
Конкурс відкритий для жінок-мисткинь будь-якої національності старше 18 років, незалежно від рівня професійної освіти, стадії професійної кар’єри, місця проживання. На конкурс приймаються роботи в усіх формах візуального мистецтва (у т. ч. живопис, колаж, скульптура, інсталяція, діджитал арт). Кожна мисткиня може прислати фото 1-2 робіт, які найкраще представлять її творчість та розкриють тему артфесту. Розмір фото робіт має бути не більше, ніж 1,2 Мб, формат JPG, JPEG.
До аплікації також входять коротка біографія автора (до 100 слів), опис робіт (назва, матеріал, розмір, концепт – до 150 слів), вебсторінка автора та сторінки в соціальних мережах, адреса електронної пошти, місце проживання.

Illustration

Аплікації та фото робіт надсилати на адресу: moc.liamg%40tseftra.arfau
Дедлайн прийому аплікацій – 20 серпня 2023 року.Оголошення результатів відбору – 26 серпня 2023 року.
Пересилка робіт до місця проведення артфеста (за кошти апліканта) – до 10 вересня 2023 року.
Артфест відкриється у виставкому залі Інституту проблем сучасного мистецтва НАМ України у вересні 2023 року.
Куратор – лідерка УАФРА Ірина Акімова https://www.facebook.com/iryna.akimova.39