Символом Артфесту стала картина Ірина Акімової (кураторки фестивалю, лідерки UAFRA) «Довіра», бо довіра один до одного у воєнні часи є запорукою нашої сили та єдності. П’ятий Артфест проходить в умовах війни. Чимало українських мисткинь зараз знаходяться за межами країни. Однак інтерес до Артфесту був не аби який: творча комісія отримала понад 100 аплікацій.
До експозиції увійшли роботи 28 мисткинь: Ірини Акімової, Оксани Чепелик, Наталії Амірової, Анастасії Осмоловської, Уляни Балан, Людмили Богайчук, Тані Василенко, Тетяни Волошиної, Альони Гром, Ганни Денисенко, Наталії Діденко, Марії Дроздової, Аліни Заманової, Наталії Зіновчук, Вікторії Карташової, Олени Куцої-Чапенко, Ксенії Малинки, Олени Морозової, Вікторії Остренко, Людмили Познянської, Олени Панченко, Ірини Прокопчук, Катерини Пятакової, Катерини Радко, Ольги Рондяк, Інни Салюк, Олесі Ткаченко, Юлії Турянської. Серед учасниць є такі, що приймали участь у всіх Артфестах, але є й нові авторки.
Ірина Акімова розповідає: «Роботи різноманітні по стилю, техніці, матеріалам. Тут є живопис, графіка, колажі, аплікації та валяння, витинанки й вишиванки, експериментальні фотороботи, діджітал-арт, відео-арт та скульптури. Значна частина робіт з’явилася за роки війни, тому в них багато експресії, драматичний відгук нашого болю, жалю і напруги, з одного боку, та віри і надії на перемогу, з іншого. У багатьох роботах авторки творчо використовують фольклорні мотиви та розкривають національну автентичність. Чимало творів досліджують фемінність».
Фестиваль жіночого мистецтва був започаткований у 2018 році для підтримки талановитих жінок у мистецтві. За минулі роки у ньому взяли участь понад 200 мисткинь з України та інших держав.